Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego!

A man reading a book

Stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2019/2020

Zachęcamy do składania wniosków o przyznanie Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2019/2020. Wnioski należy składać w Biurze Spraw Studenckich do 15 października 2019 roku.

Stypendium ministra może otrzymać student wykazujący się znaczącymi osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi związanymi ze studiami lub znaczącymi osiągnięciami sportowymi. Stypendium jest przyznawane na rok akademicki. Jego maksymalna wysokość wynosi 17 000 złotych.

Szczegółowe informacje oraz wzory wniosków o przyznanie stypendium ministra dla studentów