Ważność legitymacji studenckich

Student using laptop in cafe to shop online at the university

Legitymacje studenckie w październiku i listopadzie można przedłużać od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do godzinny 14.00 w pokoju numer 50.

Studenci studiów niestacjonarnych mają możliwość przedłużenia ważności legitymacji dodatkowo 17 i 24 października oraz 7 listopada od godziny 8.00 do godziny 13.00.

Zespół ds. Personalizacji zaprasza do pokoju numer 50 (ul. Podchorążych 2, główny budynek).

Przypominamy, że nadal obowiązuje rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 21 maja 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zatem legitymacje studenckie i doktoranckie są ważne do 29 listopada 2020 rokumLegitymacja studencka (aplikacja mobilna) natomiast jest ważna w okresie ważności elektronicznej legitymacji studenckiej.

O szczegółach dotyczących ważności legitymacji można przeczytać na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.