Konkurs o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP

Rusza II edycja Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską

Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka zaprasza do wzięcia udziału
w II edycji Konkursu za na najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej. Konkurs adresowany jest do osób, które obroniły prace magisterskie na polskich uczelniach w roku kalendarzowym 2021.

Celem konkursu jest zachęcenie studentów kierunków humanistycznych i społecznych do obserwacji i analiz życia gospodarczego w ujęciu historycznym. Najlepsze prace wybierze Kapituła Konkursu pod przewodnictwem prof. Wojciecha Roszkowskiego.

Nagroda główna wynosi 15 000 zł. Przewidziano też nagrody o łącznej wartości 10 000 zł za drugą i trzecią najlepiej ocenioną pracę oraz dodatkowo 5 000 zł dla maksymalnie dwóch prac wyróżnionych.

Prace konkursowe można przesyłać do 1 października 2022 r.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znaleźć można na stronie internetowej: www.cpnbp.pl/konkurs